Третього травня 2023 року члени ради Наукового товариства студентів Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського мали чудову можливість для обміну досвідом з нашими колегами з Луганського державного медичного університету. 

Ми були раді прийняти делегацію у стінах нашого адміністративного корпусу, де відбувся спільний обід та знайомство. 

Згодом розпочалось засідання, відбулась зустіч з проректором ТНМУ з наукової  роботи, професором Кліщем Іваном Миколайовичем. Також наші члени ради підготували доповіді, під час яких детальніше розповіли про роботу нашого Наукового товариства, а саме про виконану роботу за перше півріччя, положення, якими керується Наукове товариство студентів ТНМУ, наукові програми та дискусійний клуб.

Опісля обговорення ми були раді провести екскурсію для наших гостей. Разом відвідали анатомічний музей, що розташовується у морфологічному корпусі ТНМУ, симуляційний центр, а також віварій.

Вдячні нашим колегам за зацікавленість нашою роботою та спілкування. Сподіваємось на подальшу співпрацю у майбутньому.


Обмін досвідом!

Шановні учасники освітнього процесу!

З метою налагодження та підтримки контактів зі студентськими науковими організаціями інших навчальних закладів України, 3 травня відбудеться засідання студентських наукових товариств Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського та Луганського державного медичного університету. Основною метою заходу є покращення партнерських відносин та обмін досвідом, адже питання, що турбують луганських студентів перекликаються з нашими проблемами, і продиктовані сьогоденням.

Переконані, що зустріч буде цікавою та плідною на нові ідеї, а також визначить напрями, в яких необхідно рухатися для удосконалення діяльності наукових товариств.  

Грант на кращу статтю від ZDOROVI.UA

Сервіс “ZDOROVI.UA” по пошуку лікарських препаратів запускає грантову програму на кращі статті серед студентів та викладачів медичних та фармацевтичних навчальних закладів України.

Для участі необхідно написати статтю на тему “Як бути здоровим” та відправити на електронну пошту компанії contest@zdorovi.ua. Кількість знаків довільна, головне - щоб тема була повністю розкрита та не пропагандувала відмову від медикаментів. В статті не треба рекламувати та переліковувати назви якихось конкретних фармацевтичних препаратів. Однак має бути згадка про те, що відмова від лікарських препаратів в деяких випадках - це загроза здоров'ю людини.

17.05.2023 року серед усіх статей буде обрано 3 найкращі та опубліковано на сайті компанії https://zdorovi.ua/. Переможці отримають грошові призи:

Чекаємо на ваші роботи.

З повагою, команда ZDOROVI.UA


реєстрація на конгрес завершена!

Шановні колеги! Реєстрації на Конгрес студентів та молодих учених "Майбутнє за наукою" завершена. Засідання секцій відбудуться 10-12 квітня. Доповіді будуть транслюватися на ютуб-каналі за посиланням (вставити посилання на канал). Бажаємо успіхів усім учасникам! 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ 

Розпочата реєстрація на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей  знань і спеціальностей, який цьогоріч відбудеться в один тур в очному форматі.

Для участі необхідно подати друкований варіант наукової роботи, оформленої за всіма вимогами, та відомості про автора (авторів) наукової роботи у термін до 10 квітня 2023 р. включно у науковий відділ. А також надіслати електронний варіант наукової роботи та відомостей на пошту snt@tdmu.edu.ua

Для детальної інформації (вимоги до оформлення роботи та відомості про автора (додаток 1)) просимо ознайомитись із положеннями Конкурсу, що прикріплені нижче.

Конкурс відбудеться у два етапи:


Рекомендація від МОН.pdf
Положення про Конкурс.pdf

ПЕРША ОЧНА НАУКОВА ДИСКУСІЯ

Студенти Наукового товариства студентського провели наукову дискусію на тему «БАДи: за і проти» у рамках «Дискусійного клубу» вперше в очному форматі! 

9 березня відбулась наукова дискусія на тему БАДів у адміністративному корпусі ТНМУ.

Учасники поділилися на дві команди, одні представляли аргументи «За», інші «Проти» біологічно активних добавок.

У команді «За» брали участь Берегуляк Софія, Сороківський Ілля, Монастирська Оксана, Сувалко Світлана, Білик Ярослав, Фурдела Анастасія та капітан команди - Мірошник Вікторія.

У команді «Проти» - Подільська Тетяна, Свергун Анастасія, Лемішка Олеся, Чорній Софія та капітан команди - Семерез Марія.

Ведучою заходу була Залещук Марта-Вікторія.

Перша команда відзначилась наполегливістю, вмінням переконувати та подавати себе. А друга команда переважала науковими даними та доказовістю фактів.

У ролі журі заходу виступили доц. Мосейчук Ірина Петрівна та проф. Шевчук Оксана Олегівна.

Обидва члени журі надали перевагу команді «Проти», які достойно трималися під час обговорень та чітко доводили свою позицію.

Всі учасники заходу отримали неймовірне задоволення від дискусії та з нетерпінням чекають наступних зустрічей, щоб з користю і натхненням провести час.

ПОДАВАЙСЯ НА ЗАВТРА.UA!

 Отримай річну стипендію від програми Завтра.UA Фонду Віктора Пінчука!

Якщо ти  студент 3-6 курсу денної форми навчання українського ЗВО, тоді подавай заявку на конкурс до 30 листопада 2022 року на сайті zavtra.in.ua

 Переможці отримують:

Студенти ТНМУ стали учасниками 3-го туру конкурсу Завтра.UA

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. 

За результатами 2-го туру до фінального пройли 6 стдентів нашого університету: Шандрук Дарина, Станович Ольга, Лисюк Максим, Коваль Дмитро, Кондатишин Андрій, Вишневський Владислав.

Бажаємо успіхів фіналістам у наступному турі конкурсу, який відбуватиметься з 1 серпня 2022 до 12 серпня 2022.Наукове товариство ТНМУ вирішило зробити внесок у наближення перемоги. 9 травня 2022 року ми переказали 20 тисяч гривень на рахунок фонду «Повернись живим».

Цей фонд упродовж 8 років займається постачанням та ремонтом техніки, навчанням військових та офіцерів, допомагає змінювати Збройні сили України, розповідає про війну з перших вуст і стримує потік пропаганди та дезінформації. Його засновники та волонтери забезпечують українську армію найголовнішим – тактичною перевагою. Це звичайні українці, які з 2014 року змінили свої різні роботи на одну спільну – стати надійним тилом для захисників.

13-15 квітня 2022 року відбувся Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих вчених в онлайн-форматі. Кошти, які надійшли від оплати організаційних внесків, ми перерахували на потреби Збройних сил України. 

Відбувся XXVI Міжнародний медічній конгрес студентів та молодих вчених

На XXVI Міжнародному конгресі студентів та молодих вчених було опубліковано 270 тез на конференціях (учасниками програм - 178), з них на всеукраїнських - 252, та на міжнародних – 17. Дипломи та сертифікати учасника будуть надіслані Вам на пошту найближчим часом.


інструкція.docx

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ МЕДИКИ ТА МОЛОДІ ВЧЕНІ! 

Раді вам повідомити, що XXVI Міжнародний медичний конгрес студентів та молодих вчених відбудеться 13-15 квітня 2022 року в онлайн режимі. У зв’язку зі складною ситуацією, яку переживає наша країна та кожен із нас, Наукове Товариство Студентів та Рада Молодих Вчених Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, вирішили зібрані кошти за участь у конгресі перерахувати на потреби ЗСУ (закупка амуніції, бойової екіпіровки, медикаментів).


XХV МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО КОНГРЕСУ СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XХVІ МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО КОНГРЕСУ СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ ВЧЕНИХ, який відбудеться 13-15 квітня 2022 року. 

Наукова програма конгресу включає в себе розгляд різноманітних питань у галузі теоретичної, експериментальної, практичної медицини та фармації. Його  мета – об’єднати зусилля молоді для досягнення кращого суспільного здоров’я у світі. 

ЗАПРОШЕННЯ укр іногор 2022.pdf

У 2021-2022 році відбудеться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт.


І тур конкурсу триватиме з 1 грудня 2021 р. по 31 січня 2022 р. у ЗВО, для чого наказом ректора створена Комісія для розгляду студентських наукових робіт, що претендуватимуть на подання для участі у  ІІ турі Всеукраїнського конкурсу. 


Роботи прийматимуться за такими напрямками: Медицина, Теоретична медицина, Теоретична медицина (англійською мовою), Фармація, промислова фармація, Фізична терапія, ерготерапія, Технології медичної діагностики та лікування, Клінічна медицина, фундаментальна медицина, профілактична медицина, фармакологія, фармація (англійською мовою), медична психологія


Підготовлені згідно правил (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0620-17#Text) роботи необхідно подавати у науковий відділ до 31.01.2022 р. включно.

У зв'язку з несприятливою епідситуацією, ІІ тур буде проводитись в онлайн-режимі (рецензування робіт та презентація авторами).

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

Запрошення на конференцію 17-18 лютого 2022.doc

 ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Оргкомітет Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання вищої медичної освіти з формування практичних навичок і компетенцій лікаря загальної практики - сімейного лікаря», яку включено до реєстру заходів МОЗ та МОН України, має честь запросити Вас взяти участь у її роботі. Конференція відбудеться у м. Тернополі на базу ТНМУ ім. І.Я. Горбачевськго МОЗ України 17-18 лютого 2022 року.

Інф.лист 2022 Чуєшов В.І..pdf

Шановні друзі та колеги!

Кафедра технологій фармацевтичних препаратів Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я України запрошує Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Промислова фармація — реалії та перспективи» присвяченої 80-річчю від дня народження професора В.І. Чуєшова, яка відбудеться 17-18 березня 2022 року, м. Харків.

Інформаційний лист BIMCO 2022.docx

Шановні студенти та молоді учені!

5 – 8 квітня 2022 року на базі Буковинського державного медичного університету відбудеться IX Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених BIMCO 2022, у роботі якого візьмуть участь представники навчальних закладів та лікувальних установ України і зарубіжжя.

Інформаційний лист (1).pdf

 Вельмишановні студенти та молоді вчені!

Запрошуємо Вас до участі у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції студентів і молодих учених «Вектори діяльності студентського самоврядування в системі вищої освіти», яка відбудеться 16-18 березня 2022 року на базі Буковинського державного медичного університету. Форма проведення – очна (дистанційна).


Шановні колеги!

Медичний фаховий коледж Запорізького державного медичного

університету запрошує педагогічних працівників, студентів, магістрантів,

аспірантів, а також всю освітянську спільноту, яка цікавиться інноваціями

медичної освіти, взяти участь у роботі Всеукраїнської дистанційної науково-

практичної конференції «Інновації медичної освіти: перспективи, виклики

та можливості», яка відбудеться 21 січня 2022 року

Запрошуємо талановитих студентів, науковою роботою яких Ви керуєте, подати тези для участі в 4th RECOOP International Student Conference, Prague 2022, яка відбудеться у Празі (Чехія) 7 квітня 2022 року.


ДЕДЛАЙН для подачі тез - 15 січня 2022 року. 

Прохання надсилати тези (англійською мовою відповідно до вимог та тематики) та відповідно до вимог (у прикріпленому файлі) на емейли shevchukoo@tdmu.edu.ua, Sandor G. Vari, M.D. (vari@cshs.org) та cc  Simona Lauerova (recoop.ram@gmail.com).

Самаркандський державний медичний інститут запрошує Вас 17 грудня 2021 року взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції "Горизонти сучасної хірургії". Метою конференції є обмін глобальними досягненнями, новими академічними знаннями та досвідом у галузі хірургічних захворювань. У роботі конференції планується участь ведучих закордонних вчених у галузі хірургії, експертів з усього світу, які представляють свої наукові товариства.

Шановні колеги!

Оргкомітет наукового симпозіуму з міжнародною участю в онлайн-форматі «Проблемні питання функціональних розладів органів травлення та коморбідності у загальнолікарській практиці, особливості фармацевтичної опіки» має честь запросити Вас взяти участь у його роботі.

Інструкція щодо подачі матеріалів та участів нуковій конференції:

https://docs.google.com/document/d/1CCV1c4-frOf9Fm8D5RbsLVB9YAR7p_QbnBX9BKCputM/edit


ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТИПЕНДІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЗАВТРА.UA» 


Запрошуємо вас на онлайн-презентацію програми «Завтра.UA». Спікером буде Бандрівська Юлія, яка в онлайн-режимі розповість студентам про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. 


Шановні друзі та колеги!

Кафедра технологій фармацевтичних препаратів Національного фармацевтичного університету запрошує Вас до участі в IX Міжнародній науково-практичній Internet-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної технології», яка відбудеться 5 листопада 2021 року.

Термін подачі статті/тези подовжено - до 4 листопада 2021 року.

Повна інформація за посиланням https://tfp.nuph.edu.ua/konf2021/

Реєстраційна форма (подання статті/тези) -

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeusbF7Xiq51OmQp517_gMTqUdoMPuAJrmoGKgLHoqHhwAiuA/viewform

83-й всеукраїнський науковий медичний конгрес студентів та молодих вчених «Медицина ХХІ сторіччя»

Вельмишановні колеги! Студентське наукове товариство імені професора М.Д. Довгялло Донецького національного медичного університету (м.Лиман) МОЗ України запрошує Вас 18 - 19 листопада 2021 року взяти участь у 83-му всеукраїнському науковому медичному конгресі студентів та молодих вчених «Медицина ХХІ сторіччя» (з міжнародною участю).

Реєстрація і термін подачі робіт: 08 вересня – 12 жовтня 2021 року (включно).

Відбувся XXV Міжнародний медічній конгрес студентів та молодих вчених

На ювілейному XXV Міжнародному конгресі студентів та молодих вчених було

представлено близько 500 тез. Безпосередню участь в роботі конгресу взяли 225

учасників, серед яких 64 з 15 міст України, а також 151 учасник з Тернополя.


Самаркандський державний медичний інститут запрошує студентів-медиків та молодих вчених взяти участь у 75-й науково-практичній конференції "Modern Medicine and Pharmacy: new approaches and current research", яка відбудеться 14 травня 2021 року в Самаркандському державному медичному інституті.


75-та науково-практична конференція "Modern Medicine and Pharmacy: new approaches and current research"

XVІIІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання вищої медичної (фармацевтичної) освіти: виклики сьогодення та перспективи їх вирішення»


Шановні колеги!

Просимо всіх бажаючих, поспішити, взяти участь в XVІIІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання вищої медичної (фармацевтичної) освіти: виклики сьогодення та перспективи їх вирішення», яка відбудеться 20-21 травня 2021 року в  Тернопільському національному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України.

Конкурс наукових робіт на присудження премії імені Івана Горбачевського

Премія призначається науковцям ТНМУ за розвиток наукового потенціалу Університету, підвищення його рейтингу та популяризацію в Україні і за кордоном.


Роботи можна подавати за такими напрямками: 

1) досягнення в науково-дослідницькій діяльності з проблем теоретичної медицини та фармації;

2) досягнення в науково-дослідницькій діяльності з проблем клінічної медицини та стоматології; 

3) досягнення в науково-дослідницькій діяльності з проблем суспільних та гуманітарних дисциплін.


Конкурсний відбір здійснюється відповідно до Порядку призначення премії імені Івана Горбачевського у Тернопільському національному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського МОЗ України за посиланням: https://www.tdmu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/Poryadok-pryznachennya-premiyi-imeni-Ivana-Gorbachevskogo-u-TNMU-imeni-I.YA.Gorbachevskogo-MOZ-Ukrayiny.pdf

Термін подачі матеріалів для участі у конкурсі – до 15 травня 2021 р.

Всеукраїнська науково-практична конференція «ЛІНГВОДИДАКТИКА В КОНТЕКСТІ ОСОБИСТІСНОЇ ПАРАДИГМИ»

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «ЛІНГВОДИДАКТИКА В КОНТЕКСТІ ОСОБИСТІСНОЇ ПАРАДИГМИ», яка відбудеться 3-4 червня 2021 року в Тернопільському національному медичному університетіімені І.Я. Горбачевського МОЗ України.

Всеукраїнська науково – практична конференція з міжнародною  участю «Актуальні проблеми вищої медичної освіти і науки»

Запрошуємо Вас взяти ONLINE участь у БЕЗКОШТОВНІЙ всеукраїнській науково – практичній конференції з міжнародною  участю «Актуальні проблеми вищої медичної освіти і науки», яка буде проходити     8 квітня 2021 року в Харківському національному медичному університеті.

Сертифікати та збірники тез будуть надані на вказану вами пошту у електронному вигляді. 


ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТИПЕНДІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЗАВТРА.UA» 


18 листопада 2020 року була проведена онлайн-презентація програми «Завтра.UA». Спікером була студентка шостого курсу Бандрівська Юлія, яка в онлайн-режимі розповіла студентам про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд

СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА «ЗАВТРА.UA» 

   Студенти медичного факультету Дивак Андрій, Зварич Роман, Міщанчук Віктор, Сатурська Уляна та Старенька Ірина, стоматологічного факультету Тильчак Ярина стали учасниками ІІІ етапу конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA». 4 стедентів медичного факультету увійшли до сотні кращих студентів, які упродовж року (2019-2020 н.р.) отримуватимуть стипендію від «Фонду Віктора Пінчука». 


ХХIV МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ КОНГРЕС СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ13-15 квітня 2020 року в ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського проведений ХХІV МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ КОНГРЕС СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ. В збірнику опубліковано 395 тез.

Безпосередню участь в конгресі взяли 273 учасників з різних міст України. З ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського було 122 учасників

Заслухано 236 усних та 12 стендових доповідей. 

Визначено 42 переможці з відзнакою Диплома І ступеня , 43 - Диплома ІІ ступеня та 47 - Диплома ІІІ ступеня за двома номінаціями "Молоді вчені" та "Студенти". 

Нагородження найкращих

 24 грудня 2019 року Ректорат ТНМУ вручив подяки найкращим студентам вишу за їхні досягнення в навчанні, науці, спорті, творчості, благодійній діяльності та відданості батьківщині.