Шановні студенти!

Проводиться набір на ТРЕНІНГ «ОСОБЛИВОСТІ ПРОФЕСІЙНОЇ ЕТИКИ В РЕАБІЛІТАЦІЇ»

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/vum4y7jt8BhuVGSH6 

Запрошуємо студентів спеціальності «Терапія та реабілітація» («Фізична терапія, ерготерапія») - бакалаврів та магістрів - взяти участь у тренінгу,

✅ який відбудеться 02 квітня 2024р.

о 16:00

у бібліотеці ТНМУ


На Вас чекає інтерактивна лекція та можливість відпрацювати здобуті знання на практиці!

Кожен учасник отримає сертифікат.

‼️ Кількість місць обмежена!

 

Переваги участі:

• Ви здобудете знання про основні принципи професійної етики фізичних терапевтів; 

• Розвинете навички спілкування з пацієнтами; 

• Ознайомитесь з особливостями спілкування з військовослужбовцями;


Дорогі друзі!

Наукове товариство ТНМУ запрошує вас до участі у науковій дискусії на тему «Використання загальної анестезії в дитячій стоматології».

Актуальність цієї теми полягає у тому, що така практика набуває популярності не лише в державних закладах, а й приватних кабінетах. 

Чи використання препаратів для загальної анестезії є удосконаленням в дитячій стоматології чи загрозою для здоровʼя маленьких пацієнтів?

Ви можете прийти у якості вільного слухача або ж приєднатись до команди «За»/«Проти» й активно відстоювати вашу думку.

До участі запрошуються як студенти, так і науково-педагогічні працівники!

Реєстрація обов'язкова за посиланням: https://forms.gle/QdEPkZRgRo33sb1T8

Формат проведення: очний (адмінкорпус)

Дата і час: будуть повідомлені згодом завчасно.

До зустрічі!

З повагою -

Наукове товариство ТНМУ!


ВЕЧІР з ІНТЕРНОМ - розвиваємо профорієнтацію

19 лютого 2024 року команда Наукового товариства студентів організувала впровадила проєкт під назвою «Вечір з інтерном», який буде реалізуватися на постійній основі!

Гостем вечора була чарівна Віта Голуб - лікар-інтерн психіатр. Дякуємо їй за неймовірно щиру та сповнену мудрості розмову!

А також дякуємо організаторам - Тетяні Подільській, голові НТС, та Ангеліні Лотоцькій, члену НТС. Окрема подяка ведучій вечора - Марії Семерез, яка створила комфортну атмосферу для розмови. 

Метою проєкту є живе ознайомлення студентів ТНМУ із різноманітними спеціальностями, які вони можуть обрати для проходження інтернатури. Захід відбувся у форматі інтерв‘ю з інтерном, згодом у слухачів була змога поставити питання інтерну на загал, а також підійти та поспілкуватися особисто із гостем вечора. 

Слідкуйте за анонсами та до зустрічі на наступному «Вечорі з інтерном»!


НАУКОВА ДИСКУСІЯ на тему «Використання штучного інтелекту в медицині: ЗА і ПРОТИ»

1 лютого 2024 року представники Наукового товариства студентів ТНМУ (голова – Тетяна Подільська, секретар – Марта-Вікторія Залещук) організували наукову дискусію на тему «Використання штучного інтелекту в медицині: за чи проти?» 

 

Концепція дискусійного клубу залишається незмінною і полягає не тільки у виявленні аргументів «за» чи «проти» або визначенні команди-переможця, а в з’ясуванні позитивних та негативних аспектів окресленої проблеми, щоб кожен з учасників діалогу знайшов для себе власну «золоту середину». 

 

Цього разу в інтелектуальному двобої взяли участь студенти першого, другого, третього і п’ятого курсів, які визначилися з особистою позицією та сформували дві команди – «Синергія» («за») і «Зона дискомфорту» («проти»). 

 

Капітан команди «Синергія» – Станіслав Бедрій, учасники – Надія Лучишин, Дмитро Копитчак, Дарʼя Герасимчук, Альбіна Пилипчук, Андрій Хомин, Ярина Турчин, Меланія Серховець, Андрій Ільницький. Команду «Зона дискомфорту» очолював  Марʼян Діткун, а її активними учасниками були  Василина Мушинська, Любов Стельмащук, Назар Бурмай, Оксана Стангрет, Соломія Фака, Надія Стратюк, Юлія Кальчéня, Любомир Підгрушний. 

 

За ходом дискусії уважно стежили, ґрунтовно аналізували й об’єктивно оцінювали відповіді учасників члени журі: завідувач кафедри медичної інформатики, професор Дмитро Вакуленко, доцент кафедри медичної інформатики Андрій Семенець, доцент кафедри терапії та сімейної медицини Ірина Боровик, доценти кафедри української мови Надія Олійник і Марта Руденко. 

 

Модератори Софія Берегуляк і Олександр Мігенько були не лише звичайними ведучими цього, безумовно, цікавого дійства, а й зуміли створити в аудиторії позитивну й доброзичливу атмосферу інтелектуальної діяльності. 

 

Учасники обох команд серйозно та відповідально підготувалися до дискусії, опрацювали низку джерел, досить уміло систематизували факти з метою доведення правоти своєї позиції. 

 

Цікаво було спостерігати за процесом колективної роботи обох команд, (пошуки правильних відповідей, уміння вислухати кожного тощо), за формуванням особистості лідера, яке продемонстрували капітани. Тема дискусії не залишила байдужими глядачів – викладачів і студентів. Вони взяли активну участь в обговоренні питань. 

 

Переможцем було визнано команду «Зона дискомфорту», але, сподіваємося, це не розчарувало їх опонентів, а швидше, налаштувало на подальші інтелектуальні змагання, бо тільки в креативній дискусії народжується істина. 

 

Організатори дякують усім учасникам і сподіваються на активну співпрацю у подальшому. 

 

Новину підготутвав Ігор Гаврищак. 

 

Світлина Миколи Василечка.


Запрошення 2024.pdf

                   ШАНОВНІ КОЛЕГИ! 

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі 

XХVІІІ КОНГРЕСУ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ

УЧЕНИХ «МАЙБУТНЄ ЗА НАУКОЮ»,

який відбудеться 8-10 квітня 2024 року.

 

До участі запрошуються студенти і молоді вчені (віком до 35 років, докторанти, доктори наук – до 40 років).

Дедлайн реєстрації на Конгрес - 1 березня.

Наукова програма конгресу включає в себе розгляд різноманітних питань у галузі теоретичної, експериментальної, практичної медицини та фармації.

Його  мета – об'єднати зусилля молоді для досягнення кращого суспільного здоров’я у світі.

Конгрес поданий у реєстр МОН.

Для детальної інформації просимо переглянути прикріплені нижче запрошення!

З повагою -

Наукове товариство студентів!



Позачергове засідання Наукового товариства студентів відбулося 16 січня 2024 року під головуванням очільниці НТС, Тетяни Подільської. 

На порядку денному були такі питання:

-нагадування студентам про реалізацію студентських наукових програм «Студент - майбутній фахівець високого рівня кваліфікації» та «Студентська наука і профорієнтаційне навчання»

-оновлення структири НТС та розподіл членів НТС по секторах

-оголошення плану заходів на поточний семестр і призначення відповідальних осіб


Шановні студенти! Наукове товариство ТНМУ запрошує вас до участі у науковій дискусії на тему: "Використання штучного інтелекту в медицині: за чи проти"

Участь можлива у двох формах:

-активний учасник (робота в команді, пошук аргументів та доповідь за бажанням)

-вільний слухач

Попередня дата проведення: 1 лютого, четвер.

📌Для того, щоб стати учасником команди або прийти у якості вільного слухача, заповніть, будь ласка цю  форму.

Вона буде доступна до 20 січня 18:00 або стане недоступною швидше у випадку достатньої кількості учасників !

Посилання на форму: https://forms.gle/8Ff4RbZ5baGFqsbw5


Dear students! Scientific Student`s Society of TNMU invites you to participate in an English-speaking scientific debate on the topic:

"PHYSICIAN-ASSISTED SUICIDE : for and against"

Participation is possible in two forms:

- Participant of team (speaker)

- Free listener

Both Ukrainian and foreign students are invited to participate.

The debate will take place soon, so hurry to fill out the registration form

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeXS2jRMid-EgvrEjyLzPhgXamb06GYVb78L4PV23g0Dx1_aQ/viewform?usp=sf_link

The exact date will be announced soon.


7-го грудня відбулася наукова дискусія "Легалізація медичного канабісу в Україні: за та проти". Участь у заході брали студенти різних курсів як іноземні, так і українські.

Дві команди, кожна зі своїм лідером і презентаціями, представили свої аргументи за та проти легалізації медичного канабісу. Після виступів обидві групи мали можливість поставити запитання та відповісти на контраргументи супротивників.

Журі, до складу якого увійшли професор Марія Іванівна Марущак (декан факультету іноземних студентів), доцент Світлана Володимирівна Данчак (директор навчально-наукового інституту медсестринства) та професор Оксана Олегівна Шевчук, оцінювало підготовку та активність команд. Вони віддали перевагу учасникам, що виступали за легалізацію медичного канабісу.

Команда "За" отримала визнання за високий рівень підготовки та обґрунтування своїх тверджень, стверджуючи, що це може полегшити страждання мільйонів пацієнтів та сприяти науковим дослідженням.

Учасники команди "Проти" також продемонстрували свій потенціал через переконливі аргументи й вміння відстоювати свою точку зору. Вони акцентували увагу на питаннях екології, правильного дозування та інших аспектах використання канабісу.

Подяка раді Наукового товариства студентів ТНМУ та її очільниці,- Тетяні Подільській за організацію заходу в англомовному форматі, що дозволив українським та іноземним студентам об'єднатися, а також за вибір цікавої теми, яка залучила велику кількість учасників. 

Дискусія стала чудовою можливістю обмінятися думками з актуальної теми, розвинути навички публічних виступів та навчитися працювати в команді.


Шановні студенти, колеги та друзі!  

Раді повідомити про початок проведення міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Medical Visionary 2»!  

     

Якщо ви студент, який любить виклики та відкритий до нових наукових звершень, тоді цей конкурс для вас!  

     

📌 Коли?  

15 грудня 2023 р  

📌 Який формат?  

Дистанційний.  


Вимоги до оформлення наукових робіт/Requirements for the design of scientific works  

 

Вимоги до оформлення тезисних робіт/Requirements for the design of theses works  

     

Реєстрація відкрита (до 10 грудня) за посиланням нижче, тож не зволікайте та реєструйтеся прямо зараз

РЕЄСТРАЦІЯ🔥


📣 Європейське товариство дерматологічних досліджень (ESDR) у тісній співпраці із Українською академією дерматовенерології пропонує 50 безкоштовних членств на 3 роки у ESDR для українських дерматологів та дослідників в галузі дерматології.

 

Вимоги:

🔹 вік до 50 років (на 01.01.2024)

🔹 знання англійської мови B1+

🔹 інтерес у дерматологічних дослідженнях

✍️Більш детальну інформацію про членство і реєстраційну форму зможете знайти, натискаючи на кнопки нижче!

 

🔹Заповнену реєстраційну форму,

🔹Ваше резюме (CV) англійською

🔹Короткий мотиваційний лист відправляйте 👉в Секретаріат ESDR: office@esdr.org.


🔔Не зволікайте, кількість безкоштовних реєстрацій обмежена.


​​🔬Рада Студентського наукового товариства Полтавського державного медичного університету запрошує взяти участь у 5-й Міжнародній студентській науковій конференції «International Medical Students Conference in Poltava (IMEDSCOP) 2024», що відбудеться 28 березня 2024 року!

🔹Дедлайн реєстрації учасників та прийому робіт - 31 січня 2024 року.

🔹Форма проведення - гібридна: з онлайн та очними секціями.

🔹Інформаційні листи щодо інших аспектів участі та проведення IMEDSCOP 2024 вже у нашому Телеґрам-каналі та на офіційному сайті СНТ ПДМУ


👨‍🎓 Запрошуємо на вебінар від медичної спільноти MedUpgrade "Нагіба наука в медицині? (TNMUedition)" для студентів та всіх, хто цікавиться медициною.          

        

Час:   

28 листопада 2023 року о 18:00          

        

Учасники вебінару дізнаються:          

📍Як наука допоможе вам вижити в університеті;        

📍Як заробити на науці в медицині;         

📍Як наука може допомогти вам у кар'єрі лікаря         

        

🔥 Реєстрація на вебінар:          

https://forms.gle/mCmkgNZtnrasDXkv5  

        

Участь у вебінарі безкоштовна

Інформаційний лист.pdf

Усім вітання! Національний медичний університет імені О.О. Богомольця запрошує взяти участь у конференції, присвяченій 25-річчю фармацевтичного факультету «Фармацевтична освіта, наука та практика: стан, проблеми та перспективи»


Наукова дискусія 

"Аборти: за та проти" 

У вівторок, 7 листопада, Наукове товариство студентів зібрало велику увагу, провівши дискусію на тему "Аборти: за та проти". Члени журі - Доцент кафедри акушерства та гінекології, канд. мед. наук Любов Євгенівна Лимар, асистент кафедри фізіології з основами біоетики та біобезпеки, д-р філософії Ігор Васильович Драпак, та лікар-інтерн акушер-гінеколог Дарина Камінська, відіграли важливу роль у оцінці презентацій та дискусії.

Перемогла команда проти "Життя перш за все" з гаслом "Заборонити, не можна дозволити!", представивши переконливу аргументацію. Капітаном цієї команди був Ярослав Білик, а учасниками - Олександра Паньків, Ольга Бойцова, Юліана Саюк, Софія Копитчак, Ілона Когут, Марія Стиранка, Вікторія Мазур, Марія Грабовецька, Дмитро Копитчак, які створили вражаючу командну роботу.

Команда "Репродуктивна свобода" показала великий інтерес та активність, незважаючи на складнощі, збираючи учасників молодших курсів та надаючи їм цінний досвід. Капітаном команди була Мілана Байкова, а серед учасників - Вікторія Завислянська,  Любов Стельмащук, Софія Шишка, Анастасія Демченюк, Діана Явна, Дарина Прокопович, Мілана Байкова, Діана Литвяк,

Ольга Хабібуліна, Ігор Саєнко.

Подяки варто віддати кураторам команд: Софії Берегуляк та Олександру Мігенько (команда проти) та Вікторії Мірошник та Марті-Вікторії Залещук (команда за), які надавали цінні поради та допомагали учасникам.

Головні організатори події, Тетяна Подільська та Марта-Вікторія Залещук, заслуговують великої вдячності за вдале проведення дискусії та сприяння розвитку наукових обгрунтувань у студентському середовищі.

Також висловлюємо подяку автору надзвичайно гарних сертифікатів для учасників - Марії Семерез.

Інформацію надала Софія Берегуляк.


Новий Рівень Студентської Науки: Workshop від Наукового товариства студентів ТНМУ

У центрі уваги студентів Тернопільського національного медичного університету 2-го листопада знаходився освітній захід, який приніс багато корисних знань та натхнення. Наукове товариство студентів організувало workshop під назвою "Як почати наукову роботу," де студенти могли поглибити свої знання щодо наукової діяльності та отримати важливі поради.


Доповідачі цього заходу розкрили різні аспекти наукової роботи. Тетяна Подільська поділилася важливими рекомендаціями, зокрема, як уникнути академічної недоброчесності, плагіату, та як правильно структурувати тези та статті. Вона також розповіла про статистичні відмінності та показала, де можна публікувати наукові доробки, включаючи конференції, конгреси, наукові журнали, та конкурси.


Вікторія Мірошник зосередила увагу аудиторії на понятті науково-дослідницької роботи студента та розповіла про схему написання наукових робіт. Вона надихала студентів науковими досягненнями та мотивувала розвивати особисті навики під час наукової діяльності.


Марта-Вікторія Залещук поділилася цінними порадами щодо пошуку наукового керівника та розкрила поняття "піраміда доказовості." Вона наголосила на важливості пошуку наукових джерел в медичних базах та журналах, а також пояснила стилі цитування та їх роль у науковій роботі.


На завершення, Марія Семерез презентувала стипендіальну програму для талановитої молоді від приватного фонду Віктора Пінчука - Завтра.юа. Це допомогло студентам дізнатися про додаткову фінансову підтримку для наукової роботи.


Організатори цього заходу також заслуговують на подяку. Спеціальні слова вдячності віддані Софії Берегуляк, Олександру Мігеньку, Сороківському Іллі, та Бевзюку Івану за їхню працю та внесок у підготовку та проведення workshop.


Цей захід виявився джерелом інформації та натхнення для студентів ТНМУ, і ми сподіваємося, що він стане рушієм для багатьох наукових шляхів молодих дослідників. Наукове товариство студентів ТНМУ продовжує допомагати молодим вченим на шляху до наукового успіху.


🌟 Уже готові до цьогорічного мозкового штурму? AYMS Conf уже 23-24 листопада, тож не зволікайте! 

Щороку студенти доводять, що наука за молоддю. Саме тому ми анонсуємо проведення щорічної міжнародної конференції молодих науковців — Annual Young Medical Scientific Conference 2023

📌 Розкажи всім про своє дослідження! Ділись ідеями.

📌 Отримай свою дозу мотивації від запрошених спікерів.

📌 Не пропусти майстер-класи, створені для твого розвитку.

🗓 Дати: 23-24 листопада 2023 року.

🏢 Місце: морфологічний корпус НМУ імені О. О. Богомольця / ZOOM.

💼 Формат участі: активний учасник (із презентацією наукової роботи або постерної доповіді) або вільний слухач 

Доєднуйся до офіційного каналу конференції AYMS Conf 2023, слідкуй за нашими новинами та впевнено крокуй до становлення успішним спеціалістом 🤩 

Хтозна? Може, саме це стане твоїм початком!


Дорогі Студенти!

Наукове товариство студентів запрошує Вас взяти участь у Науковій дискусії "Аборти: за і проти"

Формат - очний 

Усі деталі наведені в - інструкції 


Коли?

7 листопада 2023 р. (вівторок)

17:30 год


Для кого?

Для студентів усіх курсів та факультетів


Для участі заповніть ґуґл-форму до 31 жовтня включно:

https://forms.gle/1Mai78oj2j2dGHkRA


Дорогі студенти! 


Наукове товариство студентів запрошує Вас відвідати workshop 

"Як почати наукову роботу"

Коли?

2 листопада 2023 р. (четвер)

17:30 год


Для кого?

Для студентів усіх курсів та факультетів


Для участі заповніть форму до 1 листопада включно

https://forms.gle/G1JJMAEkVFCYkGJ48


Workshop буде проходити в інтерактивній формі, тому Ви не засумуєте!

Ви дізнаєтесь:

1) Для чого варто писати наукову роботу

2) Як вибрати наукового керівника

3) Якими інформаційними джерелами користуватися при написанні наукової роботи

4) Як правильно оформити свою роботу (структура)

5) Де можна презентувати свій науковий доробок (конференції і т.д.)

ПОДАВАЙСЯ НА ЗАВТРА.UA!

Отримай річну стипендію від програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука!

Якщо ти  студент 3-6 курсу денної форми навчання українського ЗВО, тоді подавай заявку на конкурс до 30 листопада 2023 року на сайті zavtra.in.ua.

 

Переможці отримують:

 3 727 гривень  щомісяця протягом року

  членство у найбільшій мережі талановитої молоді в Україні

  участь у онлайн та офлайн  заходах (форумах, публічних лекціях, таборах, тренінгах і т.д)

  експертну, фінансову та інформаційну підтримку

  досвід волонтерства на важливих світових подіях

 

ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ ТА СТАВАЙ ПЕРЕМОЖЦЕМ!

Вітаємо, дорогі студенти! 

Ця інформація для Вас, якщо ви не знаєте: 

-з чого розпочати наукову діяльність в університеті 

-як знайти наукового керівника 

-як приєднатися до наукового гуртка кафедри 

 

Члени ради Наукового товариства студентів розробили анкету для того, щоб полегшити Вам, дорогі студенти, пошук наукового керівника для написання наукової роботи на тій чи іншій кафедрі. 

 

Посилання на анкету: https://forms.gle/oUPivXVSnLib3jpG9

Термін подачі до 27 жовтня включно. 

Ми проаналізуємо кожну відповідь і допоможемо Вам сконтактуватися з науковим керівником чи приєднатись до студентського гуртка кафедри. 

Бажаємо успіхів!


Шановні друзі!

Раді вам повідомити, що 2 жовтня 2023 р. відбулися вибори до Наукового товариства студентів!


Щиро дякуємо усім, хто взяв участь!

ВІДБІР у команду НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА СТУДЕНТІВ!

Запрошуємо студентів усіх курсів та факультетів у команду Наукового товариства студентів!

Відбір буде проведений у 2 етапи:

1) Заповнення анкети (заповнити потрібно до 1 жовтня включно), яка буде проаналізована членами правління НТС

2) Очна співбесіда, яка відбудеться в Біологічному корпусі 2 жовтня о 17:30 (аудиторія та всі інші деталі будуть повідомлені згодом)

Посилання на анкету: https://forms.gle/qogstRU6kHWhscpP8


Якщо ви прагнете більшого і бачите себе лише затребуваним та перспективним 🇺🇦лікарем, тоді зареєструватись на цю подію - must have для кожного з вас!🔥

   

💚MedRise - проєкт для медиків, які ростуть!🔝💚

  

👉🏻Наука, soft skills, медична документація, юридичний захист, IT і маркетинг

  

📌Все тут!

  

29.07 - реєстрація зараз!💚

  

📲Деталі, анонси та новини ⬅️

   

Стати частиною ком‘юніті 🇺🇦лікарів - тисни тут


Третього травня 2023 року члени ради Наукового товариства студентів Тернопільського національного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського мали чудову можливість для обміну досвідом з нашими колегами з Луганського державного медичного університету. 

Ми були раді прийняти делегацію у стінах нашого адміністративного корпусу, де відбувся спільний обід та знайомство. 

Згодом розпочалось засідання, відбулась зустіч з проректором ТНМУ з наукової  роботи, професором Кліщем Іваном Миколайовичем. Також наші члени ради підготували доповіді, під час яких детальніше розповіли про роботу нашого Наукового товариства, а саме про виконану роботу за перше півріччя, положення, якими керується Наукове товариство студентів ТНМУ, наукові програми та дискусійний клуб.

Опісля обговорення ми були раді провести екскурсію для наших гостей. Разом відвідали анатомічний музей, що розташовується у морфологічному корпусі ТНМУ, симуляційний центр, а також віварій.

Вдячні нашим колегам за зацікавленість нашою роботою та спілкування. Сподіваємось на подальшу співпрацю у майбутньому.


Обмін досвідом!

Шановні учасники освітнього процесу!

З метою налагодження та підтримки контактів зі студентськими науковими організаціями інших навчальних закладів України, 3 травня відбудеться засідання студентських наукових товариств Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського та Луганського державного медичного університету. Основною метою заходу є покращення партнерських відносин та обмін досвідом, адже питання, що турбують луганських студентів перекликаються з нашими проблемами, і продиктовані сьогоденням.

Переконані, що зустріч буде цікавою та плідною на нові ідеї, а також визначить напрями, в яких необхідно рухатися для удосконалення діяльності наукових товариств.  

Грант на кращу статтю від ZDOROVI.UA

Сервіс “ZDOROVI.UA” по пошуку лікарських препаратів запускає грантову програму на кращі статті серед студентів та викладачів медичних та фармацевтичних навчальних закладів України.

Для участі необхідно написати статтю на тему “Як бути здоровим” та відправити на електронну пошту компанії contest@zdorovi.ua. Кількість знаків довільна, головне - щоб тема була повністю розкрита та не пропагандувала відмову від медикаментів. В статті не треба рекламувати та переліковувати назви якихось конкретних фармацевтичних препаратів. Однак має бути згадка про те, що відмова від лікарських препаратів в деяких випадках - це загроза здоров'ю людини.

17.05.2023 року серед усіх статей буде обрано 3 найкращі та опубліковано на сайті компанії https://zdorovi.ua/. Переможці отримають грошові призи:

Чекаємо на ваші роботи.

З повагою, команда ZDOROVI.UA


реєстрація на конгрес завершена!

Шановні колеги! Реєстрації на Конгрес студентів та молодих учених "Майбутнє за наукою" завершена. Засідання секцій відбудуться 10-12 квітня. Доповіді будуть транслюватися на ютуб-каналі за посиланням (вставити посилання на канал). Бажаємо успіхів усім учасникам! 

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ 

Розпочата реєстрація на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей  знань і спеціальностей, який цьогоріч відбудеться в один тур в очному форматі.

Для участі необхідно подати друкований варіант наукової роботи, оформленої за всіма вимогами, та відомості про автора (авторів) наукової роботи у термін до 10 квітня 2023 р. включно у науковий відділ. А також надіслати електронний варіант наукової роботи та відомостей на пошту snt@tdmu.edu.ua

Для детальної інформації (вимоги до оформлення роботи та відомості про автора (додаток 1)) просимо ознайомитись із положеннями Конкурсу, що прикріплені нижче.

Конкурс відбудеться у два етапи:


Рекомендація від МОН.pdf
Положення про Конкурс.pdf

ПЕРША ОЧНА НАУКОВА ДИСКУСІЯ

Студенти Наукового товариства студентського провели наукову дискусію на тему «БАДи: за і проти» у рамках «Дискусійного клубу» вперше в очному форматі! 

9 березня відбулась наукова дискусія на тему БАДів у адміністративному корпусі ТНМУ.

Учасники поділилися на дві команди, одні представляли аргументи «За», інші «Проти» біологічно активних добавок.

У команді «За» брали участь Берегуляк Софія, Сороківський Ілля, Монастирська Оксана, Сувалко Світлана, Білик Ярослав, Фурдела Анастасія та капітан команди - Мірошник Вікторія.

У команді «Проти» - Подільська Тетяна, Свергун Анастасія, Лемішка Олеся, Чорній Софія та капітан команди - Семерез Марія.

Ведучою заходу була Залещук Марта-Вікторія.

Перша команда відзначилась наполегливістю, вмінням переконувати та подавати себе. А друга команда переважала науковими даними та доказовістю фактів.

У ролі журі заходу виступили доц. Мосейчук Ірина Петрівна та проф. Шевчук Оксана Олегівна.

Обидва члени журі надали перевагу команді «Проти», які достойно трималися під час обговорень та чітко доводили свою позицію.

Всі учасники заходу отримали неймовірне задоволення від дискусії та з нетерпінням чекають наступних зустрічей, щоб з користю і натхненням провести час.

ПОДАВАЙСЯ НА ЗАВТРА.UA!

 Отримай річну стипендію від програми Завтра.UA Фонду Віктора Пінчука!

Якщо ти  студент 3-6 курсу денної форми навчання українського ЗВО, тоді подавай заявку на конкурс до 30 листопада 2022 року на сайті zavtra.in.ua

 Переможці отримують:

Студенти ТНМУ стали учасниками 3-го туру конкурсу Завтра.UA

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. 

За результатами 2-го туру до фінального пройли 6 стдентів нашого університету: Шандрук Дарина, Станович Ольга, Лисюк Максим, Коваль Дмитро, Кондатишин Андрій, Вишневський Владислав.

Бажаємо успіхів фіналістам у наступному турі конкурсу, який відбуватиметься з 1 серпня 2022 до 12 серпня 2022.



Наукове товариство ТНМУ вирішило зробити внесок у наближення перемоги. 9 травня 2022 року ми переказали 20 тисяч гривень на рахунок фонду «Повернись живим».

Цей фонд упродовж 8 років займається постачанням та ремонтом техніки, навчанням військових та офіцерів, допомагає змінювати Збройні сили України, розповідає про війну з перших вуст і стримує потік пропаганди та дезінформації. Його засновники та волонтери забезпечують українську армію найголовнішим – тактичною перевагою. Це звичайні українці, які з 2014 року змінили свої різні роботи на одну спільну – стати надійним тилом для захисників.

13-15 квітня 2022 року відбувся Міжнародний медичний конгрес студентів і молодих вчених в онлайн-форматі. Кошти, які надійшли від оплати організаційних внесків, ми перерахували на потреби Збройних сил України. 

Відбувся XXVI Міжнародний медічній конгрес студентів та молодих вчених

На XXVI Міжнародному конгресі студентів та молодих вчених було опубліковано 270 тез на конференціях (учасниками програм - 178), з них на всеукраїнських - 252, та на міжнародних – 17. Дипломи та сертифікати учасника будуть надіслані Вам на пошту найближчим часом.


інструкція.docx

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ МЕДИКИ ТА МОЛОДІ ВЧЕНІ! 

Раді вам повідомити, що XXVI Міжнародний медичний конгрес студентів та молодих вчених відбудеться 13-15 квітня 2022 року в онлайн режимі. У зв’язку зі складною ситуацією, яку переживає наша країна та кожен із нас, Наукове Товариство Студентів та Рада Молодих Вчених Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського, вирішили зібрані кошти за участь у конгресі перерахувати на потреби ЗСУ (закупка амуніції, бойової екіпіровки, медикаментів).


XХV МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО КОНГРЕСУ СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XХVІ МІЖНАРОДНОГО МЕДИЧНОГО КОНГРЕСУ СТУДЕНТІВ І МОЛОДИХ ВЧЕНИХ, який відбудеться 13-15 квітня 2022 року. 

Наукова програма конгресу включає в себе розгляд різноманітних питань у галузі теоретичної, експериментальної, практичної медицини та фармації. Його  мета – об’єднати зусилля молоді для досягнення кращого суспільного здоров’я у світі. 

ЗАПРОШЕННЯ укр іногор 2022.pdf

У 2021-2022 році відбудеться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт.


І тур конкурсу триватиме з 1 грудня 2021 р. по 31 січня 2022 р. у ЗВО, для чого наказом ректора створена Комісія для розгляду студентських наукових робіт, що претендуватимуть на подання для участі у  ІІ турі Всеукраїнського конкурсу. 


Роботи прийматимуться за такими напрямками: Медицина, Теоретична медицина, Теоретична медицина (англійською мовою), Фармація, промислова фармація, Фізична терапія, ерготерапія, Технології медичної діагностики та лікування, Клінічна медицина, фундаментальна медицина, профілактична медицина, фармакологія, фармація (англійською мовою), медична психологія


Підготовлені згідно правил (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0620-17#Text) роботи необхідно подавати у науковий відділ до 31.01.2022 р. включно.

У зв'язку з несприятливою епідситуацією, ІІ тур буде проводитись в онлайн-режимі (рецензування робіт та презентація авторами).

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей

Запрошення на конференцію 17-18 лютого 2022.doc

 ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Оргкомітет Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання вищої медичної освіти з формування практичних навичок і компетенцій лікаря загальної практики - сімейного лікаря», яку включено до реєстру заходів МОЗ та МОН України, має честь запросити Вас взяти участь у її роботі. Конференція відбудеться у м. Тернополі на базу ТНМУ ім. І.Я. Горбачевськго МОЗ України 17-18 лютого 2022 року.

Інф.лист 2022 Чуєшов В.І..pdf

Шановні друзі та колеги!

Кафедра технологій фармацевтичних препаратів Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я України запрошує Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Промислова фармація — реалії та перспективи» присвяченої 80-річчю від дня народження професора В.І. Чуєшова, яка відбудеться 17-18 березня 2022 року, м. Харків.

Інформаційний лист BIMCO 2022.docx

Шановні студенти та молоді учені!

5 – 8 квітня 2022 року на базі Буковинського державного медичного університету відбудеться IX Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених BIMCO 2022, у роботі якого візьмуть участь представники навчальних закладів та лікувальних установ України і зарубіжжя.

Інформаційний лист (1).pdf

 Вельмишановні студенти та молоді вчені!

Запрошуємо Вас до участі у VІІ Міжнародній науково-практичній конференції студентів і молодих учених «Вектори діяльності студентського самоврядування в системі вищої освіти», яка відбудеться 16-18 березня 2022 року на базі Буковинського державного медичного університету. Форма проведення – очна (дистанційна).


Шановні колеги!

Медичний фаховий коледж Запорізького державного медичного

університету запрошує педагогічних працівників, студентів, магістрантів,

аспірантів, а також всю освітянську спільноту, яка цікавиться інноваціями

медичної освіти, взяти участь у роботі Всеукраїнської дистанційної науково-

практичної конференції «Інновації медичної освіти: перспективи, виклики

та можливості», яка відбудеться 21 січня 2022 року

Запрошуємо талановитих студентів, науковою роботою яких Ви керуєте, подати тези для участі в 4th RECOOP International Student Conference, Prague 2022, яка відбудеться у Празі (Чехія) 7 квітня 2022 року.


ДЕДЛАЙН для подачі тез - 15 січня 2022 року. 

Прохання надсилати тези (англійською мовою відповідно до вимог та тематики) та відповідно до вимог (у прикріпленому файлі) на емейли shevchukoo@tdmu.edu.ua, Sandor G. Vari, M.D. (vari@cshs.org) та cc  Simona Lauerova (recoop.ram@gmail.com).

Самаркандський державний медичний інститут запрошує Вас 17 грудня 2021 року взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції "Горизонти сучасної хірургії". Метою конференції є обмін глобальними досягненнями, новими академічними знаннями та досвідом у галузі хірургічних захворювань. У роботі конференції планується участь ведучих закордонних вчених у галузі хірургії, експертів з усього світу, які представляють свої наукові товариства.

Шановні колеги!

Оргкомітет наукового симпозіуму з міжнародною участю в онлайн-форматі «Проблемні питання функціональних розладів органів травлення та коморбідності у загальнолікарській практиці, особливості фармацевтичної опіки» має честь запросити Вас взяти участь у його роботі.

Інструкція щодо подачі матеріалів та участів нуковій конференції:

https://docs.google.com/document/d/1CCV1c4-frOf9Fm8D5RbsLVB9YAR7p_QbnBX9BKCputM/edit


ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТИПЕНДІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЗАВТРА.UA» 


Запрошуємо вас на онлайн-презентацію програми «Завтра.UA». Спікером буде Бандрівська Юлія, яка в онлайн-режимі розповість студентам про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд

Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. 


Шановні друзі та колеги!

Кафедра технологій фармацевтичних препаратів Національного фармацевтичного університету запрошує Вас до участі в IX Міжнародній науково-практичній Internet-конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної технології», яка відбудеться 5 листопада 2021 року.

Термін подачі статті/тези подовжено - до 4 листопада 2021 року.

Повна інформація за посиланням https://tfp.nuph.edu.ua/konf2021/

Реєстраційна форма (подання статті/тези) -

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeusbF7Xiq51OmQp517_gMTqUdoMPuAJrmoGKgLHoqHhwAiuA/viewform

83-й всеукраїнський науковий медичний конгрес студентів та молодих вчених «Медицина ХХІ сторіччя»

Вельмишановні колеги! Студентське наукове товариство імені професора М.Д. Довгялло Донецького національного медичного університету (м.Лиман) МОЗ України запрошує Вас 18 - 19 листопада 2021 року взяти участь у 83-му всеукраїнському науковому медичному конгресі студентів та молодих вчених «Медицина ХХІ сторіччя» (з міжнародною участю).

Реєстрація і термін подачі робіт: 08 вересня – 12 жовтня 2021 року (включно).

Відбувся XXV Міжнародний медічній конгрес студентів та молодих вчених

На ювілейному XXV Міжнародному конгресі студентів та молодих вчених було

представлено близько 500 тез. Безпосередню участь в роботі конгресу взяли 225

учасників, серед яких 64 з 15 міст України, а також 151 учасник з Тернополя.


Самаркандський державний медичний інститут запрошує студентів-медиків та молодих вчених взяти участь у 75-й науково-практичній конференції "Modern Medicine and Pharmacy: new approaches and current research", яка відбудеться 14 травня 2021 року в Самаркандському державному медичному інституті.


75-та науково-практична конференція "Modern Medicine and Pharmacy: new approaches and current research"

XVІIІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання вищої медичної (фармацевтичної) освіти: виклики сьогодення та перспективи їх вирішення»


Шановні колеги!

Просимо всіх бажаючих, поспішити, взяти участь в XVІIІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання вищої медичної (фармацевтичної) освіти: виклики сьогодення та перспективи їх вирішення», яка відбудеться 20-21 травня 2021 року в  Тернопільському національному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України.

Конкурс наукових робіт на присудження премії імені Івана Горбачевського

Премія призначається науковцям ТНМУ за розвиток наукового потенціалу Університету, підвищення його рейтингу та популяризацію в Україні і за кордоном.


Роботи можна подавати за такими напрямками: 

1) досягнення в науково-дослідницькій діяльності з проблем теоретичної медицини та фармації;

2) досягнення в науково-дослідницькій діяльності з проблем клінічної медицини та стоматології; 

3) досягнення в науково-дослідницькій діяльності з проблем суспільних та гуманітарних дисциплін.


Конкурсний відбір здійснюється відповідно до Порядку призначення премії імені Івана Горбачевського у Тернопільському національному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського МОЗ України за посиланням: https://www.tdmu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/Poryadok-pryznachennya-premiyi-imeni-Ivana-Gorbachevskogo-u-TNMU-imeni-I.YA.Gorbachevskogo-MOZ-Ukrayiny.pdf

Термін подачі матеріалів для участі у конкурсі – до 15 травня 2021 р.

Всеукраїнська науково-практична конференція «ЛІНГВОДИДАКТИКА В КОНТЕКСТІ ОСОБИСТІСНОЇ ПАРАДИГМИ»

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «ЛІНГВОДИДАКТИКА В КОНТЕКСТІ ОСОБИСТІСНОЇ ПАРАДИГМИ», яка відбудеться 3-4 червня 2021 року в Тернопільському національному медичному університетіімені І.Я. Горбачевського МОЗ України.

Всеукраїнська науково – практична конференція з міжнародною  участю «Актуальні проблеми вищої медичної освіти і науки»

Запрошуємо Вас взяти ONLINE участь у БЕЗКОШТОВНІЙ всеукраїнській науково – практичній конференції з міжнародною  участю «Актуальні проблеми вищої медичної освіти і науки», яка буде проходити     8 квітня 2021 року в Харківському національному медичному університеті.

Сертифікати та збірники тез будуть надані на вказану вами пошту у електронному вигляді. 


ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТИПЕНДІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «ЗАВТРА.UA» 


18 листопада 2020 року була проведена онлайн-презентація програми «Завтра.UA». Спікером була студентка шостого курсу Бандрівська Юлія, яка в онлайн-режимі розповіла студентам про можливості та переваги програми, а також про те, як правильно подати заявку на конкурс, про етапи відбору стипендіатів та підтримку, яку надає Фонд

СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА «ЗАВТРА.UA» 

   Студенти медичного факультету Дивак Андрій, Зварич Роман, Міщанчук Віктор, Сатурська Уляна та Старенька Ірина, стоматологічного факультету Тильчак Ярина стали учасниками ІІІ етапу конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA». 4 стедентів медичного факультету увійшли до сотні кращих студентів, які упродовж року (2019-2020 н.р.) отримуватимуть стипендію від «Фонду Віктора Пінчука». 


ХХIV МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ КОНГРЕС СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ



13-15 квітня 2020 року в ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського проведений ХХІV МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ КОНГРЕС СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ. В збірнику опубліковано 395 тез.

Безпосередню участь в конгресі взяли 273 учасників з різних міст України. З ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського було 122 учасників

Заслухано 236 усних та 12 стендових доповідей. 

Визначено 42 переможці з відзнакою Диплома І ступеня , 43 - Диплома ІІ ступеня та 47 - Диплома ІІІ ступеня за двома номінаціями "Молоді вчені" та "Студенти". 

Нагородження найкращих

 24 грудня 2019 року Ректорат ТНМУ вручив подяки найкращим студентам вишу за їхні досягнення в навчанні, науці, спорті, творчості, благодійній діяльності та відданості батьківщині.